събота, 24 ноември 2012 г.

Дигитална страничка * Passion *

Тази вечер се вдъхнових и направих нова дигитална страничка , която нарекох *Passion* 


събота, 13 октомври 2012 г.

Дигитална скрапбук страничка * western*

Нямам търпение да споделя с вас новата ми страст - дигиталните скрапбук странички . От много време все се каня да започна и най-сетне настъпи момента . Това е първият ми импровизиран опит . Използвах колажа , който направих за рождения ден на сина ми и го дообогатих тематично с дивия запад . Ще изпробвам и други варианти , стига да имам време и вдъхновение :)  Ще се радвам , ако кажете  мнението си .



*Нарисувай ми цветя * Draw me flowers *

От доста време не бях правила картички , почти цял месец . Но тази сутрин вдъхновението ми се възвърна с пълна сила и най-сетне изпробвах новия си шаблон . Представям ви една малка художничка , която рисува цветя :)





четвъртък, 6 септември 2012 г.

* Кутйка за подарък * Gift box *

Представям ви една кутийка за подарък , която трябваше да направя за дъщеричката на една приятелка . За съжаление не успях да добавя картичка към нея , понеже времето ми за изработка беше твърде ограничено . Въпреки това притежателката и много се зарадва :) 



събота, 1 септември 2012 г.

Предай нататък... Moleskine®

След дълго очакване най-сетне Скрап-бележникът на Тони пристигна и при мен . Разгледах го с удоволствие и мога да кажа , че в него е събрана толкова много красота и емоция . Да си призная - прииска ми се и аз да имам един такъв  спомен от всички вас картичко-феи :) Вече започнах да обмислям идеята за подобна инициатива , надявам се Тони да не ми се разсърди много ;)
И така ... ето и моите странички , които добавих ,а през следващата седмица бележникът ще отпътува към Стела / I Love Making Things /



петък, 27 юли 2012 г.

* Малки жълти пиленца * Small yellow chickens *

След едномесечно отсъствие , най-сетне вдъхновението ми се върна и направих картичка , специално за една колежка . Тя беше на стаж при нас и преди да замине , подари за офиса страхотни акварелни моливи в пастелни тонове ! Това беше толкова мило , затова реших да и направя картичка за спомен - оцветена със същите тези акварелни моливи . И така - ето го крайния резултат - Къдрокосо момиченце , радващо се на малките , пухкави , жълти пиленца . Дори по една случайност успях да намеря висулка - кокошчица , която добавих към картичката / както обикновено прави KalySto в нейните картички / . Приятно пътуване и до нови срещи , Марийче :)