сряда, 28 септември 2011 г.

* Сладки неща * Sweet things *

Напоследък съм толкова заета , но все пак успях да хвана "последния влак" за Сладкото предизвикателство ;) Challenge #33 - "For the Girls"
Ето и моята картичка :







четвъртък, 22 септември 2011 г.

* Две чантички за две малки дами * Two handbags for two little ladies *

Напоследък съм на вълна - картички с формата на чантички и затова реших да направя подаръчета на две малки дами , с които утре ще ходим на разходка . Дано им харесат чантичките :)  Flower PowerCupcake Inspiration






неделя, 18 септември 2011 г.

* Есенна чантичка * Autumnal handbag *

В тон със сезона , реших да повторя проекта на чантичката , но този път в есенни цветове - жълто-червено-кафяви . Ще я включа в някой предизвикателства:  "PC62 : IBFCC#10 :Оранжево и/или жълто      Autumn colours     Картичкофурии  Celebrate Season
Autumn Colours -53 




сряда, 14 септември 2011 г.

* Първи клас * First grade *

За първият учебен ден на моя малък Първокласник направих поздравителна картичка . Нека учебната година за него да започне успешно , да премине ползотворно и да завърши - отлично :)



петък, 9 септември 2011 г.

* Бяла картичка * White card *

След дълго обмисляне на идеята , най - сетне ме осени музата за втори опит на тема "бяла картичка " , която ще включа в предизвикателството на Картичкофуриите . Розите успях да направя сама , а останалите цветенца изрязах с помощта на пънч . Украсих ги с перлички , малко пеперуди за ефирност и мисля, че стана сравнително сполучливо .
CYDA Challenge #28 ~ Make Your Own Flowers