Наскоро сестра ми имаше рожден ден и тогава не успях да и направя оригинална картичка , затова сега съм и приготвила нестандартна изненада - чантичка :) Разбира се ако надникне в блога ми вече няма да е изненада , но няма значение - надявам се да и хареса :)
вторник, 6 септември 2011 г.
* Лятно време * Summer time *
Реших да направя още една картичка по скеч за предизвикателството на Хобисимо .
След декорирането на албумчето ми останаха снимки и много парчета хартии , които реших да оползотворя . А и лятото все още не си е отишло , затова ето още малко летен полъх ;)
А ето и скеча по който работих .
неделя, 4 септември 2011 г.
* Първото албумче * The First Album *
Отдавна си падам по скрап-букинга , но едва наскоро успях да направя първото си албумче . Естествено на лятна , морска вълна, за да ми напомня за прекрасните мигове от това лято , което почтиииии отминава ... Нямам търпение да споделя това , което се получи :)
Скрап - фантазии
Скрап - фантазии
* Цветен полет * Color fly *
Реших да съчетая цветовата схема зададена от Хобисимо /за осмата седмица на предизвикателствата им / със небесните неща на Картичкофуриите . Получи се един цветен полет ;)
* Бели цветя * White flowers *
Бялото не е от любимите ми цветове и въпреки , че не съм много доволна от крайния резултат , все пак ще участвам в предизвикателствата за бяла картичка и релеф . Ако намеря време и вдъхновение ще направя и друг вариант ;)
събота, 3 септември 2011 г.
* Календар * Calendar *
Дълго време мислех, как точно да изглежда моя календар и накрая се спрях на този вариант . Кутийка , която се отваря , а вътре листчетата могат да се сменят за съответния месец .
петък, 2 септември 2011 г.
* Сладки сънища * Sweet dreams *
Най- сетне успях да намеря време да направя картичката за предизвикателството на Хобисимо от шестата седмица .
Абонамент за:
Публикации (Atom)
